| anonim_4396 a întrebat:

Am fosat acum cateva zile la o inmormantare si am ramas cu sechele nu pot sa dorm noaptea ce as putea sa fac sa scap cat mai repede de starea asta?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Persoana aia e mult plecata.Nu se va intoarce, niciodata.Stai calmhee heeMortii vii nu existahappy

| Alina_9354 a răspuns:

Pai inseamna ca te-a marcat moartea acelei persoane! Incearca sa nu te mai gandesti, vezi poate gasesti pe cineva care sa doarma cu tine ca sa te simti mai protejat/a! Inchinate mai des, si cand esti in pat si incerci sa adormi!

| kennyspark a răspuns:

Ar trebui sa mai mergi la cateva ca sa te obisnuiesti