| Roscataaa a întrebat:

Am fost cu un baiat de la sat. si nu ne-am mai vazut vreo 3 luni bune. iar seara ne-am revazut [ adica am stat maii multi copii intr-un loc, pentru ca ziua s-a jucat fotball ] m-a luat in brate si m-a tinut de mana, dar nu s-a intamplat nimic la mult! Ce sa fac? ce sa cred?! Sfatt pls! Fundita

4 răspunsuri:
| SweetAlity17 a răspuns:

Pai, nu stiu ce sa-ti zic :* uni baietii fac asta doar sa te duca in eroare, :* vezi si tu pe parcurs. >:d

| SummertimeSadness a răspuns:

Era un excitatlaughingobsedat sexual.Cum sa te ia asa in brate aiurea in puii mei.

| DacaTuSpui a răspuns:

Ii era pur si simplu dor de tine, banuiesc ca si tie. Exista posibilitatea sa vrea sa se impace cu tine. happy

| Roscataaa explică:

Duminica seara cand l`am intrebare daca maii tine la mine a zis : mdaa...:*:*:love struck Ramane intre noi :*! Ce sa maii integ? Prietena mea cea maii buna. la intrebare daca vrea sa se impake ca mine si a zis ca nu! x_X