| Andreea_9197 a întrebat:

Am fost cu un baiat(relatie) si m-am despartit de el, dar acum imi place din nou de el, iar o prietena foarte buna este cu el(relatie). Credeti ca mai am vreo sansa cu el?

4 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! sincer cred ca nu mai ai nicio sansa.Plus ca spui ca este o prietena bunasadasta fiind cam naspa... daca chair esti o prietena buna cred ca nu ar fi frumos sa te bagi intre ei...se poate si el sa te mai placa si astfel mai ai sanse cu el. Poate ca si-a gasit o alta iubita pentru ca a vrut sa te uite. Decizia iti apartine. Succes:*

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Clar ca ai sanse cu el daca ai fost cu el daca ai fost doar arataii ca il placi si spune-i si pe mess ca il placi si daca vrea sa reveniti la cum erati funda?

| Andreea_9197 explică:

Pai sincer nu o sa ma bag intre ei.nu sunt genul. oricum incerc sa uit de el... dar nu prea pot... e foarte dragut crede-mahappy

| ma8d a răspuns:

Eu sunt in aceeasi situatie sad
eu nu mai am nici o sansa.
dar incerc sa nu-l bag in seama; sa nu ma gandesc la el...