| Copchilu95 a întrebat:

Am fost diagnosticat cu scolioza dorsala superioara dextro-convexa este ceva grav?!

PS : Am 1, 90 la 16 ani,

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este foarte grav. Daca nu mergi la medic pentru exercitii, corsaj, ramii cocosat si cu dureri mari, pe viata.

| mymmi a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema trebuie sa mergi la un ortoped, o sa faci gimnastica medicala o perioada si o sa fii bine. Nu te mai ingrijora, eu numai la asta m-am gandit cam o luna, nu merita stresul. Sanatate! happy