| anonim_4396 a întrebat:

Am fost impreuna cu un baiat timp de 5 luni si in ultima saptamana se comporta cam ciudat ne certam in fiecare zi pana cand am aflat ca el era impreuna cu prietena mea de 2 zile.Inca il mai iubesc si mai tin la el a trecut o luna de la despartirea noastra si el m-a intrebat din nou daca as mai vrea sa fiu cu el, chiar daca tin al el i-am spus NU pentru ca poate o sa greseasca si a doua oara m-a durut cand i-am spus nu dar el nu stie ce a fost in sufletul meu cand am aflat.Credeti ca am facut bine?

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Ai facut bine, doar ca in sufletelul tau cred ca e o lupta grea.stiu ca nu e usor am trecut prin asta si e foarte dureros, mai ales sa fie cu prietena ta...nu te merita stiu ca te doare ca ti-a facut asta. dar zambeste-le in fata ca nu mai vrei sa ai nicio legatura cu niste tradatori.

| Psihoyounger a răspuns:

In opinia mea, da! Ai facut bine. Te-a tradat cu propria ta prietena si acum vrea sa va impacati? E foarte normal ca ai suferit. Depinde doar de tine daca il poti ierta.

Bafta!

Psihoyounger

| marsy a răspuns:

Cred ai facut bine. Sh cred ca te simti mai bine ca i-ai spus nu! Acum isi da seama k a gresit, sh k e prea tirziu. Si eu am avut asemenea situatie. numai k nu m-a inselat cu o prietena de-a mea...Sh nu l-am putut ierta. simteam o durere prea mare. Bv. sper sa treci kit mai repede peste asta. sh o sa gasesti pe altcineva care sa nu calce gresit niciodatawinking

| nimeni_3927 a răspuns:

In calitate de baiat iti spun ca ai procedat foarte corect... dar daca il iubesti cu adevarat ii mai poti da o ultima sansa... dac si atunci e la fel...bye bye si ii mai tragi si vreo 2 palme sa se sature!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! ai procedat foarte bine! te-a tradat, mai ales cu cea mai buna prietena a ta! tu nu ai suferit? inseamna ca el nu stie ce inseamna suferinta! acum depinde de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! ai facut foarte bine! nu merita iertarea ta!