| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa inteleg de ce dupa un an si sapte luni prietenul meu se comporta urat.Peste o luna va pleca dincolo definitiv.Noi ne-am despartit din cauza lui si a anturajului care intr-un fel lau distrus si chiar acesta e motivul pentru care pleaca impreuna cu parinti.Am fost prima fata din viata lui si el din viata mea inainte il vedeam daca ne certam (tot timpul din cauza anturajului care SE DROGAU fuma tigari facute cu diverse) vene dupa o saptamana sa ne impacam ca nu poate fara mine asa au fost ultimele luni.si ultima oara cand ne-am certat i-am spus gata si a venit dupa 2 saptamana sa ne imp ca pleaca si no sa ma mai vada. dar de atunci minte in continu nici na avut timp sa ne vedem.eu m-am imbolnavit el nici macar sa vina sa ma vada a spus ca vine la 10 i-am zis daca nu la revedere si face jur ca vin si na venit nici la tel nu a rasp.Stiu sigur ca a fost cu prieteni lui.Eu i-am zis hai sa ne vedem de viata noastra fiecare eu il iubesc enorm si sufar din cauza lui cu toate ca nu merita si el stie asta pana acum am crezut ca si el ma iubeste acum nu mai stiu ce sa cred.Lam iertat de foarte foarte multe ori si toti miau zis ca nu merita.De ce a vrut sa ne impacam si face asa ma minte in continu si se comporta asa?

Răspuns Câştigător
| Lewis a răspuns:

Omul adevarat din el e atunci cand vine si isi cere iertare!

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

"Peste o luna va pleca dincolo definitiv." va muri?happy

| Hdanin06 a răspuns (pentru TitiDrLove):

Pleaca in CHILE, se muta acolo cu tatal sau pentru al scapa de acest anturaj.

Răspuns utilizator avertizat