| noname_6733 a întrebat:

Am fost impreuna o saptamana.Totul s-a terminat brusc. S-a suparat pe mine fara motiv.Am primit un sms in care imi spunea ca se vede ca nu imi pasa de el si sa nu il mai caut. I-am spus ca imi pasa chiar foarte mult. Apoi a zis ca il plictisesc, dar daca vreau imi mai da o sansa. A doua zi inainte sa ne vedem imi dai iar sms sa-mi spuna ca nu mai suntem impreuna.Tot ce i-am zis a fost "bine" pentru ca ma simtem prost sa ii mai zic inca o data sa reluam.Inainte de asta totul era frumos.Se vedea ca ma place dupa felul in care ma privea, simteam asta cand ma strangea in brate.Si eu il placeam foarte mult. Dupa despartire nici nu imi mai vorbeste sad.

Voi ce credeti? Oare chiar nu ii mai place de mine asa dintr-o data?(fundita)

Răspuns Câştigător
| msil3 a răspuns:

1E posibil sa se intalneasca cu altcineva.
2Poate ca nu mai petrecea destul timp cu prieteni cei mai buni ai lui si la pus sa aleaga intre tine si el
3Mama sau tatal lui nu te placea si poate ca acestia la pus sa se desparta de tine
Cam atat cred eu.Sincer daca nu-i nici unul cel mai simplu ar fi sal intrebi Gen"Eu totusi tin la tine dar de ce ai crezut ca nu mai tin la tine"

1 răspuns:
| crysy_4562 a răspuns:

Uite id meu vb acolo cauneaccristina