| FaraNume1245 a întrebat:

Am fost în oraș cu o fată. Mă dădeam la ea, îmi zâmbea, îmi vorbea frumos, cu un ton cald, o privire blândă. La un moment, o țineam în brațe. Ne uitam unul la altul, m-am apropiat de ea, am vrut s-o sărut, dar ea s-a tras intr-o parte. E posibil să îi fi fost rușine de restul grupului? Menționez că eu eram puțin băut și dacă îi puneam mâna pe fund sau sâni nu avea reacții negative l atingerile mele

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai fost prea direct... Daca era prima data cand va vedeati deja voiai s-o si saruti? Too fast, te vei plictisi repede de persoane in felul asta, iti zic din experienta.

| whatevernvm a răspuns:

Poate puteai a bautura gen

| FaraNume1245 explică (pentru whatevernvm):

Sau poate nu amm băut mult, am mâncat mai multe gume mentolate si ea nici nu știa că eu am băut.

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca i-a fost rusine de grup.Mai ales ca te stia si baut. Daca nu te-a lasat macar sa o saruti de unde stii ca ti-ar fi acceptat mana pe sa-i sau pe fund? Esti imatur, baiete. Nu te pricepi deloc in relatiile cu fetele.Mai ai multe de invatat.

| FaraNume1245 explică (pentru darrio2007):

Normal ca sunt imatur, doar am 16 ani. Am zis ca imi accepta mana pe fund si sa-i pentru ca o accepta. Nu eram baut tare, aveam doar cateva pahare de vin la bord.

| darrio2007 a răspuns (pentru FaraNume1245):

O accepta dar nu in public. Trebuie sa stii cum si unde sa faci anumite gesturi ca sa nu ai probleme. Si lasa bautura ca nu duce la nimic bun intr-o relatie.

| FaraNume1245 explică (pentru darrio2007):

Nu e o relatie, era prima oara cand o vad pe tipa respectiva. Cat despre alcool, nu cred ca o s-o las mai moale. Imi place asa. Nu ma imbat, beau sa ma simt bine. Iar la relatiile cu fetele, am vazut ca "cu frumosul" nu-mi iese nimic, deci am schimbat placa.

| darrio2007 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Asta nu inteleg.Erai prima oara cu ea dar stiai ca iti accepta mana pe fund si sâni. De unde stiai?

| FaraNume1245 explică (pentru darrio2007):

De fapt, tu nu intelegi. Stiam ca imi accepta mana pentru ca am facut asta. I-am pus mana pe fund si sa-i si ea nu reactiona negativ, din contra.

| darrio2007 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Aha! O seara buna!

| FaraNume1245 explică (pentru darrio2007):

O seara buna si tie!

| danicool12 a răspuns:

Gandeste ca poate a fost prea dintr-o bucata pentru ea, nu toate persoanele sunt asa direct...