| Violetta69 a întrebat:

Am fost internata in spital si am aflat ca am ovare polichistice. Doamna doctor endocrinolog mi-a dat sa iau anticonceptionale. Ma pot ingrasa de la ele? Si asa am cu 12 kg in plus decat ar trebui, nu vreau sa ma mai ingras. funda

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ingrasa poate vezi o mica diferenta dar cu sport si alergare in fiecare dimineata trece.

| sellenaD a răspuns:

Dupa ce incepi sa le bei fii atenta la greutate, daca vezi ca se schimba mergi la endocrinolog, iar. Poate aparea o schimbare(dereglare) hormonala.

| RobertFHC a răspuns:

Nu te ingrasa big grin