| publicname a întrebat:

Am fost la sala si am lucrat piept, dar simt febra musculara in triceps. CE SE INTAMPLAA? dau funditzsa

Răspuns Câştigător
| Pandaaa a răspuns:

Da, e normal sa ai febra musculara la triceps. Cand faci fluturalile, nu iti incordezi doar pectoarii, ci si tricepsii, si antebratul, si trapezul ( muschiul spatelui). Poate crezi ca vorbesc prostii, insa ia incearca cu cineva sa vezi de nu am dreptate. Inainte de exercitii, fa incalzire cel putin 10 minute, si recomand sa alergi pe banda 5 minute. Banda ajuta la toatehappy
Funda?

1 răspuns:
| lolipop_5666 a răspuns:

Nu ai tras bine... nu ai avut pozitia corespunzatoare. data viitoare cheama instructorul iti arate cum sa stai. funda?