| Lucian_Ciugudean_1997 a întrebat:

merg la sala si am o intrebare:Eu fac marti piept si triceps si ziua urmatoare am febra doar la piept, de ce nu am febra si la triceps(am lucrat bine si tricepsul doarece am simtit ca arde la sfarsitul antrenamentului si pana m-am culcat)? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| 95Cosmin a răspuns:

Daca nu ai febra nu inseamna ca nu se dezvolta tricepsu sau ca nu l-ai lucrat bine. Daca vrei sa faci febra fa repetari foarte multe, dar nu are rost si nu e optim. Daca faci aceleasi exercitii de mult timp, mai schimba-le. Experimenteaza cu diferite exercitii si vezi care le simti cel mai bine, cand le gasesti, axeaza-te mai mult pe alea.