| Iüℓÿsca a întrebat:

Am fost plecata doua zile de acasa intr'o excursie si cea mai buna prietena a mea nu a putut sa vina cu mine, iar cand m-am intors acasa ea ma inlocuit cu o alta fata pe care eu nu o cunosc.Noi eram cele mai bune prietene iar acum eu ma simt foarte prost pentru ca ea petrece mult mai mult timp cu fata aceea decat cu mine. Voi ce ati spune sa fac in privinta asta imi vreau prietena cea mai buna inapoi.

Răspuns Câştigător
| iuliaGirl11 a răspuns:

Eu asa asi face invit-o stiu si eu in parc la tine acasa la o cofeterie unde sa fiti numai voi si puteti discuta despre asta in caz ca nu se intampla nimic fa-o pe aceea fata sa te placa si puteti fi un trio. Funda? big grin