| Gabriela2011 a întrebat:

Am gasit un pechinez mic care tremuera de frig afara, si l-am bagat in casa i-am dat cu seringa lapte si vomita ca o spuma asa o fi bolnav?sad

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Alexlaura91 are dreptate, si catelul meu a fost otravit si a avut aceleasi simtome.Du-l de urgenta la veterinar!

| alexlaura91 a răspuns:

A fost otravit... da-i cu seringa apa cu sare... dar apa sa aiba multa sare. si apoi sa ii dai lapte.

| Priceputa a răspuns:

Nu cred ca e bolnav poate i-ai dat ceva ce nu ia picat bine la stomac

| CorinaI a răspuns:

Buna! Eu am pierdut un pechinez. Ai putea sa-mi trimiti o poza cu el pe corina_alina_2004@yahoo.com? daca nu ai poza rimite-mi un mail gol si ii dau eu cateva poze cu catelul meu sa vezi daca e el. Multumesc