| RosalinaB a întrebat:

Am gasit unde pot scapa de cosuri un cosmetolog si tata nu ma lasa zice ca nu trebuie nu stiu ce, ce sa fac sa conving, m-am saturat deja, ajutati-ma ((

2 răspunsuri:
| JadeT a răspuns:

Nu apela la cosmetelog scumpohappy.
poti folosi crema ClearSkin de la Avon,e doar zece lei, te speli cu ea dimineata si seara, pui pe fata si masezi timp de 30 de sec apoi clatesti abundent, dupa aia spalate si cu sapun pe fata la fel masezi.doar dimineata si seara, dupa prima spalare iti simti pielea mai fina dupa cateva spalari vei obs ca incep sa dispara.am avut si eu aceeasi problema. funda_?

| InnocentKid91 a răspuns:

Cosmetolog?laughinglaughingpff...Foloseste,,Zynerit''.