| JustSimple a întrebat:

Vreau un telefon nou si nu stiu cum sa-l conving pe tata ca de al meu m-am saturat... funda crying

Răspuns Câştigător
| Criiiis a răspuns:

Poi.nu trebuie sal convingi neaparat.Pe al tau trici si sa-l faci pe tatal tau sa creada ca iti pare rau pentru el.happy! Sper sa functioneze :*

3 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

1.Pai...Incepe sa-i explici cat de bun e ala fata de al tau.
2. Spune-i ca toti prietenii tai au telefoane mult mai bune
3.Promite-i ca o sa fii cuminte si ca o sa iei numai note bune la scoala (sau liceu unde oi fi tu)
Daca nu merge, trebuie sa astepti pana o sa iti ia altu

| JustSimple explică:

Da is bune ideile da tata e foarte econom si are un prieten care se ocupa cu telefoanele si care il poate repara in caz de orice rolling eyes.

| ladyd_3994 a răspuns:

Poti sa-i spui ca e stricat ceva la el si nu mai merge de ex: sunetul sau orice altceva...

Funda:*?