| ionela2011 a întrebat:

Am in clasa o fata si un baiat care cica sunt impreuna si saruta mereu adica totusi e normal asa ceva mentionez au 14 ani

4 răspunsuri:
| Cristi_1137 a răspuns:

Sincer? eu la gradinita (grupa mijlocie) pe la 5 ani era o fata de varsta mea cu care ma sarutam de cel putin 5 ori pe zi, eram mici si vedeam chestia asta in filme, si eram super ok cand repetam cu ea laughing, nimic pe pamant nu e normal, incercam sa ne adaptam, pacat ca acum nu o mai cunosc pe fata aia, au trecut 12 ani aproape sad

| Doηηa a răspuns:

Nu prea este normal să se sărute mereu la școală mai ales că au doar 14 ani(eu tot 14 ani am dar, nu a-și face asta, mi se pare puțin rușinos dar și penibil).
Oricum fiecare face ce vrea și ce simte.

| alin567 a răspuns:

Deci care e intrebarea ta?

| GeutzzaaTha a răspuns:

Cred ca intrebarea ta este daca e normal k ei sa fie impreuna si sa se sarute nu? Pai(daca asta e intrebarea) este foarte normal ca ei doi sa fie impreuna la varsta asta.Nu sunt deloc mici daca la asta te referi...