| LoveForShania a întrebat:

Am in lista un baiat de 15 ani care este foarte dragut ( nu il plac e doar dragut). El nu ma baga in seama pe mess si eu vreau sa vorbesc cu el, dar daca il bag eu in seama o sa creada ca il plac...si daca ii zic ca nu il plac nu ma crede, este total dezagreabil. Un mic ajutor?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai linistita.Nu cred ca se va suparahappyDaca bagi pe cineva in seama asta inseamna ca il placi? Vb cu el. Daca va sp ca il placi explica-i ca nu este adevarat.Si intreaba-l dc crede el asta.big grin
Mult succes!happy

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E prea mic pentru faze din astea si presupun ca si tu la fel. Mai bine puneti amandoi burta pe carte, stati mai putin pe mess si n-o sa regretati mai tarziu.

mira
| mira a răspuns:

Trebuie sa te hotarasti."Nu il plac, dar il vreau.", cam asa gandesti tu.Si baietii au sensibilitate si nu trebuie derutati. Mira

| CrucifiedCountess a răspuns:

Who cares? baga-te in vorba cu el, gasiti ceva de discutat si apoi trageti concluzii.De unde stie omul cum, ce daca nu comunicati.si daca mai zice ca-ti place de el, zi-i ca mori dupa el, atunci ce mai zice?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai baga-l in seama si ii spui ce fake si no sa creada asta sau spune-i dc iti spune cail placi u pe el supnei ca ai pe altcineva e mai bine asa si o sa deveniti prieteni da asa e alexandra

| rena4 a răspuns:

Nu ar avea motive sa creada ca il placi... vrei doar sa incepi o discutie happy