| Proraressuper a întrebat:

Ce profil sa aleg la liceu?
Ma descurc la mate romana, istorie si engleza si as vrea sa dau la drept sau ceva de genu.

Răspuns Câştigător
| Miaterioasa a răspuns:

Consider ca științe sociale ti s-ar potrivi bine pentru materiile la care ai zis ca te descurci.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mergi pe un profil care ti se pare tie usor. Nu conteaza profilul liceului pentru ce iti doresti sa faci mai tarziu la facultate.

Răspuns utilizator avertizat
| Crescent a răspuns:

Tu stii cel mai bine ce profil sa alegi. Uita-te la orele si materiile care se fac la mate info sau filo. Eu zic ca pe una din astea doua sunt sanse sa mergi.