| AlinaNicol a întrebat:

Am inceput sa iau anticonceptionale de 7 zile, acum as vrea sa intrerup 7 zile si apoi sa termin tratamentul de inca 2 saptamani. As vrea sa fac acest lucru ca sa imi decalez ciclul cu o saptamana, este posibil? Ce riscuri sunt? Specific ca iau anticonceptionale de 6 luni.

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

S-ar putea sa nu isi mai faca efectul in perioada asta si cea imediat urmatoare daca le intrerupi. Ca sa fi sigura mai bine intreaba la o farmacie ca in mod sigur stie si o farmacista ce si cum...
BAFTA!