| ClaraZ a întrebat:

Am incercat sa intru de mai multe ori pe id, dar eram cu capul in nori si am gresit parolalaughing, iar acum l-am blocat.Cum fac sa pot intra din nou pe el?

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Asteapta pana maine si o sa mearga.

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

De obicei in cateva ore va reveni. Gen pe la 2 la noapte va fi ok.

Intra pe mess pe Yahoo sau meebo.

| Ics a răspuns:

Asteapta 24 Ore Si.si revine. Asa se intampla cand blochezi id-ul punand parola gresita de mai multe ori. fundita?

| IlegalSmile a răspuns:

Hmm pai intra pe yahoo.com si schimba parola dai acolo la parola pierduta sau nu stiu tongue

Succes tongue