| BiaBubulina a întrebat:

cineva mi-a scris parola de 7 ori gresit la id si mi la blocat.cum mi-l pot debloca? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Inspiratie a răspuns:

Tot ce ai de facut este sa astepti maxim 24 de ore, contul tau a fost dezactivat temporar pentru protectia idului tau. Dar daca acel cineva va mai incerca din nou la fel va trebui sa astepti.

6 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Pai asteapta pana maine caci dureaza pana se reface eroarea de pe servare

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Ce legatura are sanatatea aici? in fine, eu iti spun sa iti faci alt id exact ca ala pentru ca alta solutie nu stiu.

| WyvernSky a răspuns:

Bună.
De fapt, a dat la forgot password si a scris raspunsurile la intrebarile secrete de 7 ori.Nu inseamna că ți-a blocat ID-ul.Acolo scrie că nu o poți reseta in acest moment, adică parola.Iti dai seama că tipul acela vroia să iți spargă parola.

Tu poți sa te loghezi pe messenger cu ID-ul tău, nu se intampla nimica.In cazul in care nu te poti loga și ti la blocat, mi s-a intamplat și mie asta și am vost nevoită să-mi fac un nou ID.

| iulian74 a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva ore si se deblocheaza singur.

| selenasel a răspuns:

Fa-ti altul cu nuaceeasi adresa si aceeasi parola sau alta si zi la toti se iti dea adresea din nou

| Snoopyyy a răspuns:

Nu ai cum, trebuie sa astepti ceva timp se va debloca singura, cam o zi