| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa pun o intrebare pe TPU si mi-a spus ca am fost suspendata si nu pot pune acea intrebare...va rog spuneti-mi ce se intampla...adica vreau sa spun ca am respectat regulile...nu mi-am batut joc de nimeni de pe site si nu am vorbit urat...de ce eu?crying...sincer sunt foarte trista...si nu vreau sa parasesc acest site deoarece m-am atasat de el si de toti utilizatoriicryinghelp me please...crying...

xoxo

by me

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca esti userul D3eA, ai fost suspendata fiindca ai spamat siteul cu cereri de votare a nu stiu carei mate pe un site, chestie complet interzisa. daca nu, gandeste-te daca nu cumva ai facut publicitate nepaltita, daca nu ai incercat sa-ti rezolvi temele pe TPU sau daca nu ai solicitat voturi, clickuri, etc pe vreun concurs.

| AndreeA_4571 a răspuns:

Mersi de sfat,,, mai astept si altele...