| Serban_Cristina_1999 a întrebat:

Imi puteti spune si mie de ce pe ask imi zice ca sunt suspendata? Eu nu am vorbit urat sau alt ceva dar nu stiu ce se intampla de imi zice ca sunt suspendata...

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ai incalcat alte reguli, nu numai prin vorbe urate poti fi suspendata... de ex. pe unele site-uri daca nu intri un timp mai indelungat te suspendeaza. Prima si cea mai importanta regula pe orice site care necesita creare de cont este sa : CITESTI REGULILE ca sa nu intampini diferite probleme! Sper ca ti-ai invatat lectia happy