| ady900ady a întrebat:

Am intalnit o fata draguita si nu stiu cum sa o fac sa ma placa. va rog help me! Dau funda

2 răspunsuri:
| Cosmanalina0998 a răspuns:

Pai primul lucru pe care trebuie sa il faci e sa te imprietenesti cu ea. Apoi vei incerca sa vorbesti cu ea si sa ii spui despre sentimentele tale...ea te va intelege[poatebig grin] si ti le va transmite inapoi adica veti fi impreuna dk asta iti doresti. Daca nu va merge incearca sa o ajutsi intr un fel sau sa faci niste accidente intentionate in acre sa fitsi implicat tu si ea.[LA mine mergelaughing]...si nu stiu incearca si ai sa vezi! Bafta!

| lightmyfire a răspuns:

Buna.Hmmm...cum adica nu stii? Pai incearca sa o abordezi,pe mess,cauta-i Facebook, hi5, vb cu colegii de-ai ei.Incearca sa te bagi "sub pielea ei". Cere ajutorul prietenei ei, apoi daca reusesti sa vb cu ea, invit-o in oras.Nu e greu...fa tot posiblul daca iti place, nu te lasa batut asa de usor.Succes si o zi minunata