| HushDeep a întrebat:

Am intalnit un baiat pe un joc si am aflat ca e de la mine din scoala si el a zis sa ne intalnim si cand am auzit asta pur si simplu m-am blocat si nu mai sh ce sa fac sa ma duc? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| KiddaDot a răspuns:

Daca te atrage felul in care vorbeste/arata, cauta mai multe informatii despre el (clasa/anii/anturaj) iar apoi sugereaza-i sa va intalniti undeva pe holul scolii. Dupa, daca va intelegeti si te atrage, intalniti-va in afara scolii :*

5 răspunsuri:
| a răspuns:

Heii. Depinde si ce ati vorbit acolo, in joc. Nu ai de ce sa-ti faci grijiwinking. Este un coleg de-al tau. Nimic mai mult. Poate sa fie mai mult, daca vreti si voiwinking. Sigur va cunoasteti din priviri si etc. Nu ai de ce sa-ti faci griji.
Bafta :8.

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Eu nu ti-as sugera... pentru ca pana nu-l vezi la scoala..nu crede gogoneli de astea big grin big grin big grin parerea mea big grin

| lesea a răspuns:

Daca il cunosti si l-ai vazut da, iar daca nu il cunosti ar fi mai bine sa nu te duci!

| бунтарка a răspuns:

Pursisimpu linisteste-te si daca iti va merge poate ii va placea de tine iar nu.....Sa nu te intristezi sunt baieti multi si mai frumosi de cit el nu te teme

| Nebuna_Zuzuliki_Zuza_1988 a răspuns:

Fa cum iti dicteaza inima happy e cel mai bine;-)