| anonim_4396 a întrebat:

Am internet Rds prin fibra optica, dar vreau sa imi mearga si pe smartphone internetul.
Vreau sa mearga chiar daca pc-ul este oprit.
Am inteles ca trebuie sa cumpar o piesa, dar nu stiu exact ce router imi trebuie, care este mai bun, cum imi pot conecta calculatorul la el...

1 răspuns:
| Anutza198 a răspuns:

Paii da iti trebuie router...eu am de la D-Link si este foarte bun! nu este ff greu ideea este k iti vine cu un CD de pe care trebuie sa instalezi nu stiu ce program ca sa iti mearga. Dar dupa aia poti baga internet la 3 calculatoare si iti merge si wi-fi-ul.