| SoferTir a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta de 10 ori dar nu am primit raspuns.Am o problema cu calculatorul meu(pun intrebarea de pe alt pc). Acum doua saptamani daca ma jucam un oc dupa 20 de minute se stingea.Pe net statea cam 2-3 ore si se stingea singur. A mers asa o saptamana.Intr-o zi m-am jucat la el 4 ore pe un joc si chiar m-am mirat ca nu s-a stins dar in final sa duus.ACum daca vreau sa-l pornesc nu mai face nimic.Parca nu-i vine curent.Cablul e bun priza e buna...De la ce o fi?

1 răspuns:
| PRoMeTHeUM a răspuns:

Am patit o si eu Max. cheama p cineva care ti a mai umblat la pc si roaga l sa ti curete procesorul de praf. asta e sigur problema
Ps: sper ca n ai cumparat vreo piesa la el pentru asta straight face