| SoferTir a întrebat:

am o problema cu calculatorul meu (cel de pe care pun intrebarea e altul). S-a stins dintr-o data singur de parca l-as fi scos din priza.Am apasat pe buton sa-l pornesc dar nimic nu face nimic.curent ii vine sigur cablul e bun de la ce sa fie?

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

De la sursa mai mult ca sigur iti garantez.

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> In acel moment nu s`a luat curentul? big grin

--> Daca nu, atunci inseamna ca s`a ars ceva in calculator.
---> Trebuie sa-l duci la vreun specialist in asa ceva. Daca ti`l repara nu o sa te coste mult. In jur de 50 de lei. Cam ata costa de obicei.

... Sper ca te-am ajutat! puppy dog eyes

| beautifulkiss a răspuns:

Buna de la sursa.S-ar putea sa ti se fi ars sursa.Mergi cu el la reparat.Numai bine.

| marculescumihai a răspuns:

Ti s-a ars sursa! Nu e foarte scumpa, ia alta!

| denis112 a răspuns:

De la sursahappy