| SoferTir a întrebat:

Am o problema cu PC-ul meu acum vreo doua saptamani daca ma jucam un joc sau ceva dupa 20 de minute se stingea de paraca l-as fi scos din priza. Daca ma jucam pe net se stingea cam in 2-3 ore. A mers asa cam o saptamana. Dupa care s-a stins de tot. Daca apasa be buton sa il pornescu nu mai face nimic.Cablul e bun 100% curent vine, de la ce o fi?

1 răspuns:
| IonelaNela97 a răspuns:

Ai un virus in bios, singura solutia e sa mergi la un depanator PC care til repare.winking