| fetişcana a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! In ultimul timp nu mai pot sa adorm doar cam dupa o ora, sau mai mult, dupa ce ma pun in pat si deja devine cam stresant (mentionez ca pe la vreo 1-2 noapea ma duc la culacare doar ca sa pot adormi cat mai repede) iar daca o sa fie tot asa si in timpul scolii nu o sa ma mai pot trezi si o sa fiu varza... deci va rog da-ti-mi niste sfaturi sau ceva puppy dog eyes...

1 răspuns:
| vladutz444 a răspuns:

Si eu sunt exact ca tine...dar am inceput sa ma culc din ce in ce mai devreme(prima oara ma culcam pe la 1:30 noaptea iar acum ma culc la 11:30),incearca sa te culci din ce in ce mai devreme si o sa iti revii cu somnu:*:*:* bafta