| anonim_4396 a întrebat:

Un copil mia tras pantaloni si chiloti jos m-am facut de ras in fata oamenilor.Am ramas in fundul gol. Toata lume a inceput sa rad.Am inceput sa plang de rusine
Ce sa fac acum?

Răspuns Câştigător
| Pavelll a răspuns:

Stai linistit, nu e sfarsitul lumii! Cel mai bine e sa nu dai importanta.Nu prea ai ce face, plus ca razbunarea pe acel copil nu o sa te ajute cu nimic. Nu tie ar trebui sa iti fie rusine ci celui care ti-a facut asta. Imi pare rau ca nu pot sa te ajut mai mult.sad

7 răspunsuri:
| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Cred ca-l rupeam in bataie pe ala.
Nu prea ai ce sa faci... straight face naspa rau faza

| ILoveMoon a răspuns:

N-ai ce face majoritatea copiilor sunt asa in ziua de azi o solutie nu prea stiu ce sa zic sa faci ceva sai uimesti pe toti sa devi mai popular de exemplu si poate o sa uite in cateva luni in cateva zile nu uita nimeni. la scoala sau pe drum?!

| SmileBăi a răspuns:

Wtfstraight face ce nasol...pai as zice sa te muti in alt oraslaughing))) glumeam.big grin nu stiu. apropo, cati ani ai ca sa stim?hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| fataaaa a răspuns:

Eu as zice sa il lasi in pace, ca este mic si nu stie, dar daca vrei poti sa ii tragi si tu lui pantalonii jos.

| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Pai eu lasi fi gasit si lasi fi omorat in bataie.

| BigDaddy a răspuns:

Am incercat totul dar ei tot rad de mine.