| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de o fata cu un an mai mica ca mine,. O stiu de 8 luni dar am vorbit pentru prima oara acum 2 saptamani si se pare ca avem cateva chesti in comun. Cum pot face sa ii zic ca imi place de ea dar sa nu par penibil?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Cu o invitatie la plimbare sau la un suc si cu un trandafir rosu oferit cand va intalniti. Poti continua cu complimente in timpul intalnirii.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vorbeste mult mai mult cu ea, deventi mai apropiati si atunci cand da si ea semnale marturiseste-i ca o placi.

| Andreeaa19 a răspuns:

Sa ii spui pur si simplu in fata, ceva gen "Sti. Îmi cam placi" sau încearcă sa ii arăți, fa câteva gesturi mai "tandre"happy
Bafta!