| anonim_4396 a întrebat:

crying am nevoie de ajutor...sunt draguta si cam 10 -15 baieti ma plac si ma exaspereaza...cum sa fac sa le zic ca nu-s interesata de ei dar fara sa le ranesc sentimentele?

Răspuns Câştigător
| MrsDraguttza a răspuns:

Ce modesta esti!
Asta e
II lasi in pace
Si eu am patit asta ( bine cu UN baiat nu cu ATATIA )
trecipeste
Desi unii te-ar considera piti cu atatia dupa tine laughing

| Rozalia2001 a răspuns (pentru MrsDraguttza):

N-am ce face...dar am nevoie sa le zic sa ma lase in pace fara sa ii ranesc sad

| MrsDraguttza a răspuns (pentru Rozalia2001):

Sa ai grija
eu o luam pe rute ocolitoare cand ma urmarea baiatu '
Saracu ' mi-a facut o poezie... imi dadea flori... ma urmarea peste tot si i-am tot spus dar nu a ascultat
Si pana la urma i-a trecut
Acum ii place de vecina mea laughing
Toti baietii fac asa
Ce un baiat de care imi placea i-a placut de toate fetele din clasa mea si apoi trecea la altele mai in varsta rolling on the floor ( adica 17 18 ani )
O sa le treaca stai linistita

13 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Modesto pur si spimlu le-o spuihappy

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ai visat frumos aseara, nu?

| Corinnààà a răspuns:

Frumoasa si prostuta. Le spui in fata nu te mai caca atata pe tine lipitoare ce esti.

| Rozalia2001 a răspuns (pentru Corinnààà):

Am vazut ce raspunsuri dai u la toata lumea si cred ca ar trebui sa taci din gura sau macar sa zici cv care sa ajute oamenii x(

| Corinnààà a răspuns:

Stiu ce sa zic si ce nu asa ca nu te baga ca tanga-n cur.

| Spitz10 a răspuns:

Du-te de aici tu mincinoaso.10 15 pe naiba.Nu te place nici unul si ai pus intrebarea asta din plictiseala.Mximum la o clasa sunt 32 de copii.Asta inseamna ca daca ar fi clasa plina tear placea toti baieti in clasa ta.Deci minti.

| Rozalia2001 a răspuns (pentru Spitz10):

Am zis ca is doar din clasa mea? u n-ai minte sau ce?

| Spitz10 a răspuns:

Tu hapciupilito gasesti dracului ceva cu care sa iti ocupi timpul, nu mai pune intrebari care nu sunt legate de tine sau de altcineva, ca poate vrei sa aduc tot Aiudul sa o fac pe mata... poștălaughing

| Mαdαliηα a răspuns:

10-15? Esti sigura ca nu ai visat?

| Rozalia2001 a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Nu.dar chiar asa e.Nam ce face daca aiaa ma plac

| Sw1ngg a răspuns:

Attention Whore.