| RzVi a întrebat:

Am nevoie de ajutorul unei persoane care se pricepe la programare in C. E vorba de o baza de date. Cine e binevoitor si vrea sa ma ajute astept mesaj pe id: razvan_yo_11. Sper sa ma ajute cineva.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti stucturezi frumos programul

-faci functionalitate de salvare date, updatare date, cautare date, afisare date.
-iti alegi frumos un format in care sa pastrezi datele in fisier, iti recomand json sau xml.
- faci un meniu care sa porneasca acele functionalitati si apoi le legi cap la cap

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai zi ce ai nevoie

| RzVi explică (pentru suntserios):

Sa se realizeze un program in limbajul C care sa implementeze un motor de gestiune a angajatilor dintr-o companie. Si sunt mai multe cerinte.

| suntserios a răspuns (pentru RzVi):

Pai si unde ai probleme?

| RzVi explică (pentru suntserios):

Nu stiu de unde sa incep. am reusit doar sa fac afisarea informatiilor din fisierul text in care sunt salvate informatiile. putem vorbi pe facebook ca sa iti trimit cerinta integral?

| RzVi explică (pentru suntserios):

Ideea e ca nu prea stiu cum se fa toate astea, dar sper sa ma descurc. multumesc!

| suntserios a răspuns (pentru RzVi):

Iti stucturezi frumos programul

-faci functionalitate de salvare date, updatare date, cautare date, afisare date.
-iti alegi frumos un format in care sa pastrezi datele in fisier, iti recomand json sau xml.
- faci un meniu care sa porneasca acele functionalitati si apoi le legi cap la cap

| RzVi explică:

Sau sa imi lase aici adresa de messenge sau orice altceva unde il pot contacta