| MestecGuma a întrebat:

Cine se pricepe la WordPress? Astept mesaj.

Funda

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Asteapta. Nu era mai simplu sa zici aici care e problema si cit ai de investit in rezolvarea ei?

| MestecGuma explică (pentru KodrutZ):

Nu pentru ca mai mult caut pe cineva care sa se ocupe intr-un fel de partea tehnica a blogului ca sa zic asa

| KodrutZ a răspuns:

La WP nu prea ai mare lucru pe partea tehnica. Da totusi si tu niste detalii...

| MestecGuma explică (pentru KodrutZ):

Nu imi pot pune categorii.. la o categorie sa scriu oricate articole vreau

| KodrutZ a răspuns (pentru MestecGuma):

Cum sa nu poti pune categorii? Posts>Categories si creezi cite vrei. Dupa aia cind editezi un articol, ii selectezi din dreapta categoria din care vrei sa faca parte si cu asta basta.

| MestecGuma explică (pentru KodrutZ):

Nu merge, ma refer sa apara in side bar, am incercat cum spun majoritatea si nu e asa

| KodrutZ a răspuns (pentru MestecGuma):

Blog moca hostat pe wordpress.com sau self-hosted? Totul e configurabil in WP, daca ceva nu merge fie nu ai dat tu peste ce trebuie, fie ceva e nasol. Pe wordpress.com oricum nu ai libertatea de configurare pe care o ai daca e self-hosted.