| Ioanna2012 a întrebat:

Buna!

Imi pare rau ca pun aceasta intrebare insa am nevoie de ajutorul unei persoane sa ma ajute cu ceva. Cine este disponibil sa ma ajute cu niste id-uri (va spun mai multe pe mess sau printr-un mesaj )? primeste desigur fundita happy.

4 răspunsuri:
| Munchkin a răspuns:

Doamne da' mai lăsaţi naibii fundele alea. M-aţi disperat cu ele. Fiecare postare are ca încheiere "dau fundiţă" sau alte din astea. GATA! Credeţi că noi răspundem doar pentru fundiţele alea? Dacă vrei să dai, foarte bine, dar nu mai tot spune asta.

| Ioanna2012 explică:

Gosh... disperare rolling on the floor

| draculaq a răspuns:

Vrei sa spargi parolele unor id-uri?
Nu poti.

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Pai te-as ajuta dar nu pot