| didik15 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Toata lumea din jurul meu imi spune sa ma maturizez dar nimeni nu imi spune ce sa fac... ce ar trebui sa fac pentru a ma maturiza? ce face o fata matura si una imatura? cum fac sa isi dea ceilalti seama de schimbari?

3 răspunsuri:
| LeonardoDC a răspuns:

Give me some details happy Cati ani ai? Unde locuiesti? Cum te imbraci?

| didik15 explică (pentru LeonardoDC):

Am 17 ani de stat nu conteaza unde stau iar de imbracat depinde de starile pe care le am sau de locurile in care ma duc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca acei oameni sunt baietii mai ales.Provoacai la o relatie(sexuala poate) fii rea folosestei pe toti... nu refuza nimic.