| BrunetteClaudia a întrebat:

Am nevoie de cateva pareri.
ce fel de cadou as putea face unui baiat de valentines day?:-ss

Răspuns Câştigător
| AlexandraHristov a răspuns:

Claudia, uite un articol cu idei si exemple: http://www.fiilamoda.com/cadouri-valentine-s-day-barbati/

4 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Paii. in primul rand ceva simbolic care sa-i aminteasca de voi doi.

Poti sa-i iei un album cu poze cu voi
O cana "pentru cel mai bun iubit"
O rama foarte draguta cu o poza cu voi

| RestricT a răspuns:

Ii poti lua o ciocolata in forma de inimioara happy. Sau un cadou minunat ar fi sa mergeti la un film mai romantic, gasesti tu ceva care sa ii placa happy. Sper ca te-am ajutat, succes!

| FashionDiva a răspuns:

Eu as alege sa scriu povestea noastra pe un site de iubire(asta daca sunteti impreuna) si sa o citeasca o lumea intreaga sa vada cat de mult ne iubim si prin cate am trecut impreuna :X:X:X daca vrei poti si tu sa faci asta pe www.ne-iubim.com

consider ca asta este un cadou adevarat si ar fi cu adevarat surprins :X

| idcatalin a răspuns:

Depinde ce varsta are respectivul baiat. Poti sa-i faci cadou un articol de imbracaminte sau un cadou ceva mai haios. Gasesti o multime aici : http://www.topcadouri.ro/Valentines-Day-Pentru-barbati.php