| Pauuuuul a întrebat:

Am nevoie de mesaje de incurajare pentru a slabi, pentru a nu renunta la dieta. Cele mai frumoase, funda!

Răspuns Câştigător
| DiamondEyes a răspuns:

Incearca sa realizezi ca faci asta pentru tine, pentru a arata cum iti doresti si pentru a-ti indeplini telul.
Gandeste-te da mancarea este doar o necesita, pana la urma traiesti ca sa mananci sau mananci ca sa traiesti?

4 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Ea seama sa nu slabesti prea tare.Trebuie sa ai un anumit echilibru intre masa corpului, inaltime si varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mesaj de incurajare? Uita-te in oglinda. Esti o vaca grasa, daca nu vei slabi vei muri singura pentru ca niciun baiat nu se va uita la tine. Lasa TPU-ul, du-te si fa miscare daca vrei sa ai vreo sansa, ca manacand 2 salate pe luna tot nu slabeti. Sportul e cheia slabirii.

| Pauuuuul explică (pentru anonim_4396):

Esti idiot? rolling on the floor) Ti se pare ca sunt fata? raised eyebrows Este pentru o prietena de-a mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pauuuuul):

Atunci inlocuieste "VACA" cu "BOU" si pe unde mai e cazulwinking