| pix a întrebat:

Am nevoie de niste idei! trebuie sa gasesc niste lucruri utile (de zi cu zi) carora sa le gasesc un corespondent in natura. De exemplu portocala seamana cu un ceas. Chestii de genu. Daca aveti vreo idee va rog frumos sa mi. o spune. ti! MULTUMESC!:*

Răspuns Câştigător
| Andreas23 a răspuns:

''Margareta seamana cu un soare'',''Brocoliul seamana cu un pom'',''Furnica seamana cu niste semne muzicale","Pasarea seamana cu o carte deschisa","Ciuperca seamana cu o veioza". Funda?