| Mark_3488 a întrebat:

Am nevoie de niste romane de dragoste unde personajele principale sunt adolescentii (indragostiti)... PLs happy

5 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Ai citit seria Twilight?

| Mark_3488 explică (pentru DeeaMarry):

Nu.

| DeeaMarry a răspuns (pentru Mark_3488):

Trebuie neaparat sa citesti aceste carti. Sunt cel mai bun exemplu atunci cand vine vorba despre povesti de dragoste cu adolescenti. Am citit si eu Elevul Dima dintr-a saptea, insa mi s-a parut destul de plictisitoare in comparie cu seria Twilight(Apropo, filmele facute dupa aceste carti sunt niste porcarii!)

| Rozalica a răspuns:

Incearca "Elevul Dima dintr-a saptea" de M.Drumes.Este un roman foarte frumos si este si de actiune si de dragoste. Succes!