| Nextone a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi si pareri.Stau cu un baiat de 3 ani.Eu ca sa il pun la incercare sa zicem asa pentru ca am aflat ca ma mai mintit mi-am facut un id de fata si am vorbit cu el dar pana la urma am recunoscut ca sunt eu si s-a suparat foarte tare.De cateva luni am aflat ca el mai avea un alt id despre care eu nu stiam i-am zis asta si el mi-a promis ca nu o sa mai intre pe el desi i-am cerut parola nu a vrut sa mi-o dea, cum facea de obicei.Asa ca mi-am facut din nou un id de fata si am vorbit cu el(el vorbind cu cu mine de pe idul de pe care imi promisese ca nu mai intra). A vorbit cu fata respectiva multe(adica cu mine) i-a zis ca m-a inselat dar ca tine la mine si nu ma poate lasa, a cedat destul de greu dar a zis ca vrea sa se intalneasca cu ea dar pe mine nu o sa ma lase, i-a mai zis si cum m-a inselat si cand, i-a zis ca atunci cand merge la majorate el chiar nu cauta fete sa se bage in seama dar fiind betie si anturaj daca sare o fata pe el el ce sa faca sa o bata? A zis ca daca nu face acum atunci cand.Nu mai stiu ce sa fac nu vreau nici sa ii spun ca am fost eu pentru ca o sa se supere dar nici sa las lucrurile asa.Trebuie sa aflu de toate astea fara ca el sa stie ca eu eram defpt fata respectiva. Vreo idee? Vrea sa si vorbeasca cu ea la telefon i-a dat numarul(adica mi l-a dat). Nu vreau nici sa ma despart de el, habar nu am ce sa fac.Am nevoie de sfaturi.Va multumesc pentru rabdare si sper ca ati inteles ceva dinc e am zis.happycrying

2 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Nu ii spune ca ai fost tu pe acel id dar nici nu ii poti permite atat de multe. Totusi a fost sicer cu acea fata si i-a spus ca nu vrea sa se desparta de tine. Tu ar trebui sa-i dai o lectie si sa-i arati ca te raneste si pe tine cand iti face din astea si ca nu mai poate sa continue asa. Spune-i ca ai aflat ca vorbeste cu o fata si ca daca mai continua o sa faci si tu la fel. Succes si nu te lasa in fata lui si nu iti face griji pentru ca daca te iubeste cu adevarat el nu o sa te paraseasca.

| SRB a răspuns:

Lasa-l cauta fericire in alta parte. Trei ani sunt totusi ani daca te iubea sau te respecta catusi de putin nu iti facea astea nu calca stramb se aptinea chiar daca hormonii nu ii dadeau pace, iar lupul isi schimba parul iar naravul ba.