| Diiiiaaaa a întrebat:

Am nevoie de o farsa pentru a pacali un baiat ce ma pacaleste mereu. O farsa enervanta. Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| georgy10 a răspuns:

Si eu vreau sa eu fac unui baiat: pune o cunostinta de a ta, de fapt doua ( fata si baiat), sa te ajute. Fata se poate da la el, intre timp vine cea de-a doua cunostinta si il ameninta cu ceva de genu ca ii fura iubita si tot asa. Incearca sa-l filmezi si sa-l pui pe youtube.La sfarsit ii faci o poza si ii spui ca a fost o farsa. Fundita?

1 răspuns:
| BigBang a răspuns:

Pacaleste-l ca te-a pacalit si fa-l sa se simta folosit.salut