| Juliiia a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor...As vrea sa tin dieta cu fructe, legume si 2 litri de apa pe zi! Si as vrea sa stiu daca a tinut-o cineva si intr-adevar functioneaza...

5 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Da functioneaza.Dar ai putea incerca sa faci si alergari macar 30 de minute pe zi, asa vei fi mai multumita. Daca bei multa apa e bine pentru ca incepi sa transpiri si astfel elimini grasimile, si fructele sunt de asemenea sanatoase si pentru colon.

| Juliiia explică (pentru AiEnmaYuuki):

Multumesc pentru ajutor!

| roxkiss a răspuns:

Nu iti recomant sa tii! o sa te ingrasi la loc, crede-ma! iti recomand sa tii dienta dukan, e f buna, eu tot vreau sa slabesc, si incep peste o saptamana, doua dieta asta, e f buna o sa slabesti si uu o sa te mai ingrasi innapoi uite
http://dietadukan.ro/regimul/etapa-1-atac te pup!

| Juliiia explică (pentru roxkiss):

Daca o tii, si da roade, te rog sa imi spui! Multumesc! Te pup si eu!

| roxkiss a răspuns (pentru Juliiia):

Ok, sper sa ma ajute )) pare destul de buna ..si pe toate pe care le cunosc si care au slabit au zis ca e tare buna! o sa tin la sfirsit de august )) sau poate mai devreme )))