| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor!
Aseara mi-am visat cantareata favorita, bineinteles, este moarta de mult timp. Insa, sper sa nu radeti de mine, dar avem o relatie foarte speciala, simt ca e mereu cu mine si imi da o stare foarte buna de fiecare data cand ii ascult melodiile.
Problema e ca nu stiu de e am visat-o, in vis ne intelegeam foarte bine, radeam, etc.
Am mai avut un vis acum cateva saptamani dar nu mai stiu cum era, dar tot ea a fost in acel vis dar am ignorat. Insa pe acesta nu stiu daca l-as putea ignora.
Am citit un mic articol, cica daca visezi pe cineva care e mort inca nu si-a gasit pacea, linistea si trebuie facut un ritual, sau ceva de genu.
Ce as vrea de fapt, sa stiu ce inseamna lucrul asta?

2 răspunsuri:
| VelaJohnny a răspuns:

„ce inseamna lucrul asta?" - visezi de obicei lucrurile care te preocupa. Pare a fi idolul tau, si mie mi se pare ciudat, mi-au placut si mie cantareti, dar niciodata nu am avut fantezi cu ei, gen sa iesim impreuna la o bere sau sa urmarim vreun meci. Deci, pentru ca te preocupa foarte mult acea persoana, o visezi, logic. Ce, crezi ca mortii iti pot citi gandurile si ti le pot modifica? N-au nici un acces la ele si la imaginatia ta, tu insa ai.

Răspuns utilizator avertizat