| ReginaTa9 a întrebat:

Hei! Trebuie sa ma duc la un majorat la prietena mea cea mai buna si nu stiu cu ce sa ma imbrac sau ce cadou sa-i iau! Ajutor! Am 13 ani!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Gsandra a răspuns:

Buna... Pai poti sa ii iei: haine, cercei, lanturi, o husa pentru telefonul ei, o geanta, o carticica din aia cu best friends(am vazut la carturesti), o perna(stiu ca pare ciudat), poti sa cumperi o rama si sa pui mai multe poze cu voi, un eyeliner, ceva machiaje, o pereche de ochelari de soare, un strugurel, casti pentru telefon(am vazut ff multe modele dragute), o cutie de bijuterii, sau un suport de bijuterii. Mna cred ca sunt destule... Alege tu din ele! De imbracat trebuie sa cauti ce iti vine mai bine, cu ce iti place cum arati poti trimite poze altor prieteni si sa le ceri parerea.
Fundita?

1 răspuns:
| AGreatMan a răspuns:

Legat de imbracaminte, poti alege sa te imbraci la costum sau niste pantaloni mai stilati si o camasa, dar de asemenea, poti cauta pe net sa vezi mai multe combinatii, pana la urma trebuie sa te si simti bine.Cadouri,nu stiu, cred ca stii ce i-ar placea, deci ai putea sa te orientezi din punctul asta de vedere. Succeswinking