| AndreeaDeea002 a întrebat:

Buna, eu și prietenul meu ne-am despărțit dintr-o chestie banala, am mai avut certuri dar ne împăcăm, acum însă e foarte supărat pe mine și nu știu cum să îl fac să mă ierte.
Avea nevoie să vorbească cu mine și eu nu am putut ce sa fac sa ne împăcăm?
Cel mai bun răspuns dau funda.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca v-ati despartit dintr-o chestie banala, parerea mea este ca nu a tinut indeajuns de mult la tine si relatia a fost doar o joaca.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ai intins de prea multe ori nervii omului si acum i-a ajuns!
Ideea este ca, nu sunteti compatibili, de aceea va tot certati!
Sfatul meu este: sa iti vezi de drum, ca oricum nu exista fericire si viitor, alaturi de un om cu care te certi atat de mult!

| sofisis a răspuns:

Depinde si de motivul pentru care nu ai putut vorbi. Depinde si daca in trecut ati avut o relatie cat de cat linistita. Oricum ar fi, ori a fost picatura care i-a umplut paharul, desi tie ti se pare motiv banal, ori efectiv cauta un motiv.

| munteanuionvictor a răspuns:

O să-i treacă. Poți să-ți ceri scuze.