| madalinaraicu a întrebat:

Am nevoie de sfaturi de la voisad

Prietenul meu s-a schimbat de vreo cateva saptamani, numai este la fel cum era la inceputsad, este de nerecunoscut, numai este persoana care era inaintesad

Numai iese afara, si daca iese nici o juma de ora nu staoh go on, motivand ca ii este frigoh go on. L-am inteles o data, de 2 ori dar vad ca el repeta mereu(noi stam pe aceeasi strada)

Pe mess numai ma baga in seama

Sunt zile in care ma trateaza de parca nici nu am fi impreunasad

Am incercat sa vorbesc cu el, dar mi-a spus ca nu are nimic, ca mi se pare mie.

Azi de exemplu a iesit putin afara, doar pentru ca l-au chemat prietenii lui, ca eu cand l-am chemat a spus ca ii este frig si nu iese.

Si a stat afara cam 20 de minute dar in acest timp, abia a vorbit cu mine, nu m-a luat de mana, nu m-a luat in brate, nu m-a sarutat etcsad

Cand sa plece in casa, i-am spus sa mai stea si a spus ca numai sta ca se duce in casa, si eu m-am dus sa ma plimb putin si el mi-a spus"succes la plimbat" si a intrat in casaoh go on.

Numai este romantic ca la inceputoh go on

Imi este dor de tot ce faceam inainte, imi este dor de cum era inaintesad

Nu inteleg ce la facut sa se schimbe asa de multsad

Este primul meu prieten, si am pus suflet in relatia asta mult, si acum stau si sufarsad

Il iubesc si tin la el, simt ca il pierd si ca relatia se terminasadsi imi este greu sa acceptstraight face

Maine facem 3 luni de cand suntem impreunasad

Ce sa fac? ca numai stiu cesadcredeti ca ar trebui sa pun punct relatiei?

Sunt terminata, numai am chef de nimicsad
Am nevoie de sfaturi de la voi, va rog multsad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca nu mai are el ''chef de relatie''. Incearca sa fii si tu indiferenta fata de el deoarece vei avea de suferit daca el tot asa va fi.''putin si el mi-a spus"succes la plimbat" Zic sa faci o pauza, sa te relaxezi, sa incerci sa vezi ca iubirea nu e mereu roz si cat am incerca noi sa o schimbam in unele cazuri nu iese cum vrem noi! Mai vrei sa continuam? Pune-i intrebarea asta. sper sa te fi ajutat macar putinbig grin

1 răspuns:
| AngelCrissa a răspuns:

Exact dar exact prin asta am trecut si eu. sfatul meu pentru tine e sa pui capat relatiei si sa ti gasesti pe altcineva Nu e nici PRIMUL nici ULTIMUL asa ca Don t worry.Be happy! happy big hug stiu ca o sa ti fie greu la inceput asa mi a fost si mie dar pe parcurs o sa te calmezi o sa ti revii si o sa cunosti pe altcineva.ai sa vezi tongue pentru trecerea timpului uita-te la niste filme >big grin