| Vraciu2016 a întrebat:

Am nevoie de un psiholog. As putea sa merg la unul dar fara sa afle parintii mei?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sunt psihologi online.Cauta-i.

| AFR81 a răspuns:

Cu siguranta. Solutia cea mai la indemana este psihologul scolii. Daca acesta divulga, dupa cum vad ca ai afirmat mai jos, ceea ce discuta cu elevii, atunci ar trebui reclamat.

| CuriousStuff a răspuns:

Doar cel de la scoala o sa vorbeasca cu tine fara bani, in rest trebuie sa platesti, si cred ca devine suspect pentru parintii tai.

| Vraciu2016 explică (pentru CuriousStuff):

Haha cel de la scoala de abia asteapta sa spuna la toata cancelaria ce am spus eu. S-a mai intamplat si cu altii.

| CuriousStuff a răspuns (pentru Vraciu2016):

Il cam poti da in judecata daca dezvaluie detalii private despre tine sau problemele tale fara acordul tau.

| seth2016 a răspuns:

Da. Vad ca ai 17 ani. Cauta pe net, sunt unii psihologi care lucreaza si pro-bono, adica fara bani pentru cei fara venituri.

In afara de asta poti lua o trimitere de la medicul de familie.