| ayase a întrebat:

Am nevoie de un referat la TIC cu tema la alegere.Trebuie sa aiba text, tabel,poze,antet,subsol... .M-am gandit la „The vampire >diaries"(filmul):-dar nush,voi ce parere aveti?Mai dati-mi si alte idei va rooog! puppy dog eyes.Dau fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| KimBianca a răspuns:

Eu am facut despre trupa preferatathinking poti incerca filmul prefera,genul de muzica preferat,trupa preferata, actor preferat, animal preferat thinking despre o legenda thinking